Cubikon Cheeky Sheep Speed Cube 3X3 RS2 – zaawansowana szybsza i bardziej elastyczna gra w puzzle w kształcie kostki. B07R47GDPB

Model: B07R47GDPB
Dostępność: W magazynie
53,31zł 51,79zł
Ilość:  

  • Speed Cube na nowym poziomie – czy jesteś gotowy przenieść grę Speed Cubing na nowy poziom? Skorzystaj z 3x3 Speed Cube. Obracaj i obracaj każdą z sześciu stron kostki, aż każda strona będzie w tym samym kolorze.

  • Wyższa komplementność – Czy znudziłeś normalną magiczną kostkę? Dzięki sześciu elementom środkowym, ośmiu narożnikom i 12 krawędziom ten klasyczny design, dzięki któremu możesz być zaufany i szybko odrywać. Oczekiwana złożoność i wyższy poziom gry, dla Cubers, które chcą być konkurencyjne.

  • Nowa, ulepszona kostka RS2 2019 3 x 3 posiada żłobkowane narożniki i wypukłe krawędzie, które zapewniają lepszą przyczepność i szybsze cięcie narożników. Dostarczany jest wstępnie nasmarowany i napięty, aby umożliwić dobre ruchy obrotowe - bez zginania, łamania lub blokowania.

  • Wytrzymały – magiczna kostka 3 x 3 jest wykonana z wytrzymałego plastiku. Nie rysuje i jest odporny na uderzenia. Kostka ma trwałe naklejki, które nie blakną ani nie odklejają się.

  • Dla średnich, dobrych kostek – udało Ci się już stworzyć klasyczną kostkę 3 x 3? Kostka 3x3 Speed Cube przetestuje i rozszerza Twoje logiczne, strategiczne zdolności motoryczne precyzyjne. zagadka wspólnie z przyjaciółmi lub rodziną, aby wielogodzinna zabawa.

  • Cubikon Cheeky Sheep Speed Cube 3X3 RS2 – zaawansowana szybsza i bardziej elastyczna gra w puzzle w kształcie kostki. B07R47GDPB