Garosa matematyczna pałeczka do malowania dla chłopców i dziewczynek B08FCJ82TF

Model: B08FCJ82TF
Dostępność: W magazynie
68,18zł 55,10zł
Ilość:  

  • 【Bezpieczny materiał】 Ten zestaw liteczek składa się z 1 zestawu pałeczek do liczania, kart liczbowych i prostych symboli matematycznych wykonanych z naturalnego materiału – drewno, które jest przyjazne dla środowiska, bezpieczne i zdrowe. Jest nietoksyczny, bezsmakowy i gładki, o wyraźnej i pięknej teksturze i dobrej twardości.

  • 【Wspieranie rozwoju wizualnego】 Może pomóc dzieciom poznać różne kolory i jednocześnie poprawić zdolność myślenia dzieci. A może pomóc dzieciom w nauce się podczas zabawy, co wzbudzi ich koncentrację i przyczynia się do zainteresowania nauką oraz do stania się ciekawskimi rzeczami wokół nich.

  • 【Zabawka do nauki przedszkolnej】 W międzyczasie może być również wykorzystana, aby poprawić inteligencję i praktyczne umiejętności ręczne dzieci i pomóc dzieciom w lepszym poznaniu liczby i prostych manipulacji matematycznych. Wreszcie jest najlepszą metodą uczenia się dla dzieci!

  • 【Poprawianie relacji rodziców i dzieci】 Ta zabawka to wspaniałe narzędzie do nauki, dzięki któremu Twoje dzieci chętnie uczą się. Jednocześnie jest to dobra szansa, aby poprawić relację między Tobą a swoimi dziećmi podczas zabawy.

  • 【Idealny prezent dla niemowląt】 Zestaw liczek nadaje się na prezent urodzinowy dla niemowląt i jest zabawką dla dzieci w wieku przedszkolnym.

  • Garosa matematyczna pałeczka do malowania dla chłopców i dziewczynek B08FCJ82TF