Goodtimera zabawka do dekompresji magnetyczny fidget spinner obrotowy magnes na palec obrotowa orbitra do biura do odstresowania strachu B084767PRL

Model: B084767PRL
Dostępność: W magazynie
53,17zł 50,74zł
Ilość:  

  • 【Ekskluzywne rzemiosło】: Płyta wykonana jest z aluminium i wzorowana na fale wodne. Może być używany jako dekoracja biurka. Bez względu na to, czy stoisz na własnej podstawie, czy na gładkim stole lub podłodze, można go łatwo obracać.

  • 【Praktyczny w użyciu】: ze względu na wyjątkowy kształt i niski środek ciężkości dachu można obracać na różne sposoby. Przedni i tylny kształt można obracać w płaszczyźnie lub obrócić podstawę. Dlatego doświadczone osoby mogą obracać się do 5 – 6 minut.

  • 【Zmniejsza stres 】: Jeśli jesteś zmęczony i zestresowany, możesz położyć górną część na swoim biurku, rozpocząć i spokojnie obserwować uroczy obrót, który Cię fascynuje. Może zabijać czas i pomóc zredukować stres.

  • 【Magical Visual Art】: chwytaj kciukiem i palcem wskazującym po brzegi górnej części i używaj go. Górna część jest przeznaczona wyłącznie do płaskich i gładkich powierzchni. Górna część wywoła wizualne wrażenie.

  • 【Łatwy do przenoszenia】: koło jest małe i ekskluzywne. Jest łatwy do przenoszenia. Można go włożyć do torby lub torby. Można ją zabrać ze sobą w podróż. Jest to również dekompresowana zabawka na biurko dla dorosłych i dzieci. Ogólnie rzecz biorąc, jest to również dobry wybór na prezent dla znajomych.

  • Goodtimera zabawka do dekompresji magnetyczny fidget spinner obrotowy magnes na palec obrotowa orbitra do biura do odstresowania strachu B084767PRL