Lifesongs hokej na desce gra planszowa gra planszowa gra na desce gra na desce gra na desce gra na stole hokeja katapult szach bouncing Chess Hockey Game Puck Gra drewniana B08DCZYMSN

Model: B08DCZYMSN
Dostępność: W magazynie
52,50zł 51,52zł
Ilość:  

  • Świetna gra na desce: doskonała gra na desce, dzięki której możesz bawić się i bawić się z rodziną i przyjaciółmi, dzięki czemu nie będziesz się nudził i spędzać szczęśliwy czas z rodziną i przyjaciółmi.

  • Materiał z litego drewna: rama z litego drewna i elementy drewniane są przyjazne dla środowiska, piękne i trwałe. Lekki i kompaktowy dla łatwego przenoszenia, można w każdej chwili grać na stole lub podłodze.

  • Poprawa koordynacji dłoni i oka: Paced Sling to szybka gra akcji. Popraw koordynację dłoni i oko swojego dziecka i popraw motorykę precyzyjną, aby zwiększyć uwagę dziecka.

  • Doskonałe wzornictwo: gładki blat stołu z drewna jest łatwy do przenoszenia w podróży. Jest to idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń i nie wymaga baterii. Wystarczy wyjąć szachownicę i bawić się z rodziną i przyjaciółmi. Po zabawie stół stanie się pojemnikiem dla wszystkich graczy hokeja na lodzie.

  • Odpowiednie okazje: piłkarska gra stołowa nadaje się do rozrywki rodzinnej, uroczystości urodzinowych, prezentów bożonarodzeniowych i sportowych gier. Jest to idealna rodzinna i społeczna aktywność z dziećmi i przyjaciółmi! Dzieci mogą bawić się z przyjaciółmi, które pomagają im harmonijnie się ze sobą i wzmocnić ich poczucie zawodu. Dobry prezent dla dzieci, nadaje się do przedszkola i rodziny.

  • Lifesongs hokej na desce gra planszowa gra planszowa gra na desce gra na desce gra na desce gra na stole hokeja katapult szach bouncing Chess Hockey Game Puck Gra drewniana B08DCZYMSN