Puzzle Roll Mat Kit Puzzle Roll Up mata do zabawy puzzle Mata filcowa dla dzieci Puzzle Store Mat Puzzle Roll Up Mata do zabawy do 1500 elementów puzzli dla dorosłych i dzieci (czarna) B087RNFWFB

Model: B087RNFWFB
Dostępność: W magazynie
56,99zł 50,94zł
Ilość:  

  • Duża pojemność – antypoślizgowa mata filcowa ma wymiary 46 x 66 cm i mieści do 1500 części. Sprawia, że każde puzzle pozostaną bez zagnieceń.

  • Łatwy w obsłudze – jeśli chcesz rozpocząć grę w puzzlach, naciśnij poduszkę płasko. Jeśli chcą Państwo zapisać niegotową zabawę, wystarczy umieścić nadmuchiwany wąż na obu końcach maty i ostrożnie wywierać nacisk aby delikatnie zwijać matę. Nie zapomnij zacisnąć końcówki gumowymi taśmami, aby zwiększyć stabilność.

  • Filcowy materiał klasy premium – mata w kształcie puzzli jest wykonana z wysokiej jakości filcu, jest miękka, ciepła, wytrzymała, odporna na zużycie i trwała i ma długą żywotność. Kolor czarny i szary przyczynia się do wyraźnego kontrastu między matą a kolorowymi puzzlami.

  • Zakres zastosowania – mata w kształcie puzzli nadaje się zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, którzy są miłośnikami puzzli. Szczególnie do aktywności na świeżym powietrzu. Idealny produkt do podróży. Najlepszy prezent dla miłośników puzzli w każdym wieku.

  • Z nadmuchiwanym wężem: łatwe do złożenia. Można regulować wytrzymałość węża w zależności od ilości dodanego powietrza. Jeśli używasz miękkiego i nadmuchiwanego węża, wąż nie wygina się.

  • Puzzle Roll Mat Kit Puzzle Roll Up mata do zabawy puzzle Mata filcowa dla dzieci Puzzle Store Mat Puzzle Roll Up Mata do zabawy do 1500 elementów puzzli dla dorosłych i dzieci (czarna) B087RNFWFB