ZhaoXH konik na biegunach 2 w 1 konik na biegunach dla niemowląt z drewna pluszowy konik na biegunach zabawka dla dzieci zwierzak na biegunach z ruchomym ustnikiem i ogonem dla niemowląt 1 – 3 lata B083CKYX4L

Model: B083CKYX4L
Dostępność: W magazynie
156,62zł 106,71zł
Ilość:  

  • ♔ 3D Auditory Fest: Wyciskanie uszu zapewnia realistyczne dźwięki i piosenki - Twoje dziecko cieszy się przyjemnością huśtania podczas słuchania muzyki.

  • Realistyczne galoppisujące konie: automatycznie poruszają usta i wyśmienite talię – podczas zabawy piosenką lub oddaje dźwięk, koń na biegunach automatycznie porusza się ustami i ogonem, dzieci cieszą się realistyczniejszą jazdą jak na dzikim zachzie.

  • ♔ Najlepszy produkt dla dzieci: miękki pluszowy korpus z wypełnieniem z pianki i wygodną nakładką – wypełniacz z pianki równomiernie rozprowadza ciało na koniu, co poprawia bezpieczeństwo, a także sprawia, że jest bardziej istotne.

  • ♔ Bezpieczne wzornictwo dla dzieci: uchwyt z litego drewna o wyższym poziomie bezpieczeństwa – powierzchnia uchwytu z litego drewna bez zadziorów zapobiega wycinaniu dzieci delikatnych dłoni. Ponadto zapobiega spadaniu w dół i jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo.

  • Wzrost z dziećmi: poprawa przyczepności i równowagi – jazda na koniu, co poprawia zdolności chwytania i równowagi, a także wzmacnia świadomość samoobrony.

  • ZhaoXH konik na biegunach 2 w 1 konik na biegunach dla niemowląt z drewna pluszowy konik na biegunach zabawka dla dzieci zwierzak na biegunach z ruchomym ustnikiem i ogonem dla niemowląt 1 – 3 lata B083CKYX4L